Co nowego w mieście - Radio Malbork

Chcesz mieć zawsze najświeższe informacje o tym, co dzieje się w Malborku? Jesteśmy dla Ciebie 24h na dobę. Z nami wiesz, co jest grane na terenie Pomezanii. Warto mieć nie tylko oczy, ale i uszy otwarte na wydarzenia wokół nas. Malbork to barwne miasto, w którym wiele się dzieje. Chcesz zawsze być w wirze tych wydarzeń.

Włącz naszą rozgłośnię, a nic Cię nie ominie! Tu gramy muzykę, która poruszy wspomnienia. W blokach muzycznych na przestrzeni całego dnia wybrzmiewa zarówno jazz, blues, pop, ale również polska muzyka rozrywkowa krajowa i lokalna. Promujemy młodych muzyków, którzy prezentują interesujące pomysły na nowe brzmienia. Jeżeli uczestniczysz malborskim cyklu koncertów muzycznych organizowanych pod hasłem Malborski Przegląd Muzyczny, masz szansę już wtedy usłyszeć niejeden lokalny talent. Nasza rozgłośnia informuje o cyklicznych, ale też o nowych eventach, które mają miejsce w Malborku i okolicach. Z racji tego, że miasto cieszy się popularnością wśród turystów z całego kraju a przede wszystkim z zagranicy, organizatorzy imprez prześcigają się w pomysłach, by publiczność do siebie przyciągnąć. A kalendarz wydarzeń coraz bardziej wzbogaca się o nowe pozycje kulturalne. My również pełnimy patronat nad wieloma imprezami, wspierając lokalną rozrywkę. To przecież ona także podnosi walor miasta. Do sztandarowych imprez w Malborku są: Festiwal "Europejskie Dni Tańca", Malborska Majówka, Malborski Festiwal Dzielnic, Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej, Dni Malborka, EnMusic Festival, Lato z Jazzem i wiele innych.
Malbork dziś
Radio Włocławek

Fototerapia: podstawowe wiadomości na jej temat

O korzystnym wpływie światła słonecznego na ludzki organizm wiadomo od dawna. Choć ludzie docenili jego zalety już dawno, dopiero współczesna medycyna zdecydowała się na przeprowadzenie badań nad wpływem światła na zdrowie człowieka. Dzięki nim wiadomo, że w przypadku niektórych...