Radio Włocławek

Radio to świetny wynalazek techniki. Od kiedy człowiek zaczął słuchac radia stał sie bardziej otwarty na nowinki z tej dziedziny.
Słuchane radia to świetny lek na handrę. Nieraz muzyka, która akurat nadawana jest w audycji radiowej płynie z
naszych odbiorników niczym wspaniała fala, w której odnajdujemy radość i fajny klimat.f7

Radio to również bogate zródło informacji, to wiadomości, to różnego rodzaju dyskusje tematyczne , to relaks dla całej rodziny. Słuchając radia koncentrujemy sie na wrażeniach słuchowych, dźwięków nie możemy dotknąć, powąchać ale możemy je usłyszeć i to również może być inspirujące i interesujące.

Niestety radio w dzisiejszych czasach przez niektórych traktowane jest jako już odchodzący w przeszłość przeżytek, gdyż w dobie internetu, ciekawych programów telewizyjnych trudno jest się przekonać do wielu wrażeń jakie może dostarczyć radio.

Urok radia doceniają szczególnie osoby starsze, nieraz osoby samotne. W radiu słyszymy głos naszego ulubionego redaktora, redaktorki to on czasem nas pociesza i motywuje do działania.
Co robić w wakacje ?
Co nowego w mieście - Radio Malbork

Fototerapia: podstawowe wiadomości na jej temat

O korzystnym wpływie światła słonecznego na ludzki organizm wiadomo od dawna. Choć ludzie docenili jego zalety już dawno, dopiero współczesna medycyna zdecydowała się na przeprowadzenie badań nad wpływem światła na zdrowie człowieka. Dzięki nim wiadomo, że w przypadku niektórych...